Automatyka przemysłowa
w Lubawie

INTEK SP. Z O.O.

Specjalizujemy się w projektowaniu linii i urządzeń będących elementami systemów automatyki przemysłowej. Oferujemy szeroką gamę produktów obejmujących kompletną dostawę urządzeń transportu technologicznego wraz z systemami automatyki przemysłowej "pod klucz" dla różnych branż – m.in. samochodowej, meblowej, maszynowej, oponiarskiej oraz Offshore.

Wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza oraz specjalistyczna metoda obróbki metalu umożliwiają wykonanie produktu końcowego na najwyższym poziomie technicznym. Wszystkie urządzenia są wykonywane zgodnie z potrzebami i zaleceniami naszych klientów, a następnie transportowane, montowane we wskazanym miejscu, instalowane, a na koniec uruchamiane. Nie posiadamy cennika, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego w celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt.

aplikacja robotyki przemysłowej

ROBOTYKA

Oferujemy innowacyjne i zrobotyzowane instalacje produkcyjne pomagające podnieść wydajność oraz jakość wyrobów, ergonomię i bezpieczeństwo pracy, a tym samym zredukować jej koszta. Zastosowanie robotów pomaga elastycznie dostosować operację przenoszenia, układania oraz pakowania do potrzeb produkcyjnych. W zależności od produktu roboty wyposażone są w różnorodne chwytaki, które precyzyjnie podnoszą, przenoszą oraz układają liczną gamę towarów i półproduktów. Oferowane przez nas aplikacje robotyki przemysłowej to profesjonalne rozwiązania produkcyjne m.in. w z zakresie lakiernictwa, sztaplowania, klejenia, spawania oraz pakowania i paletyzacji. Dostarczany przez nas robot może także współpracować z obrabiarkami.

Co robimy?

Nowoczesne zrobotyzowane systemy produkcyjne w tym roboty przemysłowe i manipulatory wieloosiowe, a także aplikacje kompletnych linii robotów spawalniczych

 

Jak działamy?

Analizujemy możliwości automatyzacji u klienta, dobieramy optymalne rozwiązania, wykonujemy i realizujemy projekt oraz uruchamiamy aplikację. Po zakończeniu instalacji szkolimy personel obsługi i utrzymania ruchu.

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Oferujemy szeroką gamę urządzeń automatycznych transportu międzyoperacyjnego do zastosowania pojedynczo lub do zaimplementowania w istniejącej bądź projektowanej linii produkcyjnej.

Co robimy?

Projektujemy i wykonujemy szafy elektryczne zasilania i sterowania dla innych systemów na bazie projektu własnego lub projektu dostarczonego przez klienta. 

automatyka przemysłowa
oprogramowanie sterowników

INFORMATYKA

Zdajemy sobie sprawę, że integralnym i równie ważnym elementem systemów automatyki przemysłowej jest oprogramowanie do kontroli i sterowania procesami. Dlatego w ramach naszej komplementarnej oferty proponujemy też specjalistyczne usługi informatyczne i programistyczne.

Co robimy?

Zajmujemy się projektowanie mechanicznym ( AutoCad, SolidWorks, Inventor), elektrycznym (EPlan5), a także projektowaniem software (programowanie PLC, sieci przemysłowe profinet, profibus, napędy w technice decentralnej).

OBRÓBKA METALI

W skład naszej oferty wchodzi również profesjonalna obróbka metali. Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz zastosowaniu specjalistycznej metody obróbki, możemy zagwarantować najwyższy poziom techniczny produktu końcowego oraz sprawny przebieg samego procesu.

Co robimy?

1.Spawanie (MAG 135; MAG136/138 TIG141)

Procedury spawalnicze (PQR) EN288-3 / PPN EN ISO 15614-1 / DNV-OS-C401:04.2013

Kwalifikacja spawaczy EN287-1 / EN ISO 9606-1

2. Śrutowanie Sa 2,5 i Sa 3

3. Cięcie metalu

4. Malowanie

5. Obróbka plastyczna

6. Obróbka wiórowa

7. Obróbka termiczna

8. Obróbka chemiczna-fosforanowanie

9. Cięcie materiału – profile

10. Cięcie materiału – blachy

11. Obróbka plastyczna blach

12. Profilowanie

Posiadamy własny dział konstrukcyjny z inżynierami, kierownikami projektu, projektantami, automatykami software i hardware, robotykami i elektrykami. Produkcja odbywa się we własnym zakładzie produkcyjnym o powierzchni ponad 50 000m² – w tym około 30 000m² hal produkcyjnych pod dachem. 

profesjonalna obróbka metali

Posiadamy własny dział konstrukcyjny z inżynierami, kierownikami projektu, projektantami, automatykami software i hardware, robotykami i elektrykami. Produkcja odbywa się we własnym zakładzie produkcyjnym o powierzchni ponad 50 000m² – w tym około 30 000m² hal produkcyjnych pod dachem.

Firma posiada wyszkoloną kadrę inżynierską w zakresie mechaniki, automatyki i robotyki oraz własny zakład produkcyjny z rozbudowanym parkiem maszynowym. 

Umożliwia to produkcję i nadzór nad jakością oferowanych urządzeń począwszy od projektu mechanicznego i elektrycznego, poprzez wykonawstwo, prefabrykację szaf, a kończąc na instalacji i uruchomieniu u klienta. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania dedykowane dla potrzeb indywidualnych klienta, zawierające projektowanie i wykonanie systemów automatyki przemysłowej "pod klucz” dla maszyn, linii produkcyjnych, procesów przemysłowych i kompletnych zakładów.

Nasze nagrody i wyróżnienia

intek

Intek Sp. z o.o.
Grunwaldzka 18
14-260 Lubawa
Polska

KRS: 0000169963
NIP: 7441647935
REGON: 519564382
BDO: 000039204

Zarząd Spółki Intek

Prezes
 Wojciech Baszkowski

Członek Zarządu
 Katarzyna Szymczak-Dampc

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
 07:00 - 15:00

sobota - nieczynne

niedziela - nieczynne